Lot balonem

Taki lot balonem nad jeziorami mazurskimi czyż nie byłby ekscytujący? Byłby…, po co to niedowierzanie? Lot balonem nad Mazurami jest ekscytujący! Wystarczy zadzwonić, by z Dariuszem Brzozowskim, jednym z najlepszych pilotów balonowych w Polsce umówić się na lot widokowy.

Można wybrać niewielki, mieszczący w koszu 3 osoby balon albo wielki, w którego koszu może się znaleźć nawet kilkunastu ludzi.

Loty odbywają się o brzasku bądź o zachodzie słońca co dodatkowo gwarantuje w ich czasie niepowtarzalne przeżycia.

Po powrocie z balonowych rejsów, pasażerowie częstowani są lampką szampana, otrzymują także pamiątkowy certyfikat.

Chętni mogą wybrać opcję lotu na wysokość połączonego ze skokiem ze spadochronem, oczywiście w towarzystwie instruktora.


Tekst: Sandra Nejranowska-Białka

Dodaj opinię

Piękno Mazur da się w pełni docenić wyłącznie z odpowiedniej perspektywy. Najlepiej z góry. Jedną z najciekawszych propozycji w tym temacie są balonowe loty, wykonywane albo “na uwięzi”, albo o profilu widokowym, kiedy uczestnicy wycieczki pokonują w powietrzu niemały dystans. Co odważniejsi mogą z balona wyskoczyć - oczywiście zaopatrzeni w spadochron.

Lot balonem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Lot balonem, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Lot balonem.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Lot balonem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij