Mazurskie Centrum Nurkowe

Zajrzeć w jeziorne głębiny, oglądać je tak dokładnie jak wszystko to, co znajduje się ponad powierzchnią wody!

Chętni nauczyć się nurkowania mogą zgłosić się w Giżycku do Mazurskiego Centrum Nurkowego, które prowadzi kursy na stopień podstawowy, średni i wyższy płetwonurka. MCM organizuje także nurkowanie w podwodnym kompleksie „zabawek” w tym dzwona nurkowego, tuneli z opon, wraków jachtów oraz wyprawy nurkowe po całym świecie.

Od 2007 r. letnia baza MCM znajduje się nad Jeziorem Mamry, nieopodal wsi Trygort oddalonej 28 km na północ od Giżycka. W zimie, placówka prowadzi kursy nurkowania pod lodem. Są one przeznaczone dla doświadczonych płetwonurków. Zimowe nurkowanie jest przez nich szczególnie cenione ze względu na doskonałą w zimie przejrzystość wody sięgającą nawet 10-12 m.

Obok MCM nurkowania można nauczyć się także w miejscowym Klubie Płetwonurków „Płetwal” (ul. Traugutta 14c). Kursy prowadzone są w nim jednak nieregularnie.

Dodaj opinię

Polska Kraina Wielkich Jezior ma w sobie wiele uroku - również głęboko pod powierzchnią wody. Zwłaszcza Mamry kryją w sobie wiele interesujących miejsc, z wrakiem statku na czele. Tutaj przejrzystość wody należy do najwyższych w kraju. Mazurskie Centrum Nurkowe naturalnie organizuje różnego rodzaju certyfikowane kursy, zakańczane poważnymi egzaminami.

Mazurskie Centrum Nurkowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Mazurskie Centrum Nurkowe, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Mazurskie Centrum Nurkowe.
Ceny biletów / cennik wejść do Mazurskie Centrum Nurkowe. Redakcja serwisu www.e-mikolajki.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 100 zł
    Mazurskie Centrum Nurkowe cena biletu normalnego: od 100 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Mazurskie Centrum Nurkowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij