Wędkarstwo

Dla wędkarzy Kraina Wielkich Jezior Mazurskich to prawdziwe eldorado, a Mikołajki i ich okolica, przynajmniej ze względu na miejscową legendę o Królu Sielawie to eldorado podwójne.

Wody okolicznych jezior: Mikołajskiego, Tałt, Ryńskiego, Bałdan, Tałtowiska są niezwykle zasobne w sandacze, szczupaki i węgorze oraz wiele innych ryb, które można łowić i w kanałach: Tałckim, Mioduńskim, Grunwaldzkim, Szymońskim, a także w rzece Krutyni. Chętni mogą skorzystać z oferty miejscowego Gospodarstwa Rybackiego "Mikołajki", a w razie potrzeby sklepu wędkarskiego.

Dodaj opinię

Cennik licencji.

Sezon zimowy:
1-dniowa - 25zł
Inulec, Głębokie - 30zł
Całosezonowa - 250 zł (od nastania pokrywy lodowej do dnia jej zejścia nie dłużej niż do 31 marca)
Sezon Letni :
1-dniowa - 25zł
1-dniowa z brzegu Inulec, Głębokie - 30zł
1-dniowa z Łodzi Inulec, Głębokie - 50 zł
1-dniowa Maj/Listopad z łodzi - 35zł
2-dniowa Maj/Listopad z łodzi - 60zł
3-dniowa - 70 zł
4-dniowa - 95 zł
2- tygodnie Inulec, Głębokie brzeg - 150 zł
Roczne z brzegu Inulec, Głębokie - 250 zł
Miesięczna - 260 zł
Całosezonowa 380 - zł ( z łodzi od 1 czerwca do 31 października)

Całoroczne - 570 zł\ (z łodzi od 1 czerwca do 31 października)

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wielkie Jeziora Mazurskie w zupełnie naturalny sposób postrzegane są przez miłośników wędkowania jako obiecana kraina wiecznych (po)łowów. Liczba dostępnych łowisk na jeziorach i kanałach oraz ich bogactwo w zróżnicowane, warte uwagi gatunki ryb - od stynek, przez sandacze czy węgorze, aż po szczupaki - potrafi przyprawić o pozytywny zawrót głowy.

Wędkarstwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wędkarstwo, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wędkarstwo.
Ceny biletów / cennik wejść do Wędkarstwo. Redakcja serwisu www.e-mikolajki.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 25 zł
    Wędkarstwo cena biletu normalnego: od 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wędkarstwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij