Regaty

Lubią je nie tylko wodniacy, ale i zwykli gapie. Widok białych żagli na tle szafirowej tafli jeziora i błękitnego parasola nieba jest po prostu czarujący.

Organizowane w Mikołajkach regaty, podobnie jak Festiwal Szantowy, doskonale wpisują się w krajobraz i tradycje żeglarskie miasteczka.

W czerwcu odbywają się Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aktorów, w lipcu Regaty o Puchar Burmistrza Mikołajek, w sierpniu Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy, we wrześniu Regaty o Mistrzostwo Branż Tworzyw Sztucznych i Opakowań. Na Jeziorze Mikołajskim organizowanych jest także wiele innych zawodów żeglarskich, niezmiennie chętnie obserwowanych przez przebywających w Mikołajkach gości.

Dodaj opinię
Regaty adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Regaty, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Regaty.
  • 11-730 Mikołajki
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Regaty opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij