Golf

Gra w golfa wcale nie musi być dla wybranych. Pole golfowe „Talki Golf” we wsi Talki usytuowanej 25 km na południowy wschód od Giżycka nie paraliżuje ani wysokimi cenami, ani wymogiem paradowania w stylowym stroju golfisty, ani koniecznością posiadania karty członkowskiej.

Jest ogólnodostępne. Rozciąga się pośród niskich garbów morenowych wzgórz. Grają na nim całe rodziny.

W jego skład wchodzi Driving Range czyli teren służący do trenowania długich i średnich uderzeń, Pitch & Putt czyli 9-cio dołkowe pole golfowe Par 27 i Minigolf z 18 dołkami do gry w Minigolfa. W planach jest rozbudowa ośrodka i powiększenie dużego pola do "pełnowymiarowych" 18 dołków.

Dodaj opinię

Bogaty w atrakcje kompleks golfowy, który dzięki zatwierdzeniu planów zagospodarowania przestrzennego stanie się jeszcze większy. Pole z 9 dołkami ma zostać powiększone do “pełnowymiarowych” 18. Na golfistów w Talkach już czekają treningowe strzelnice - drving range oraz putting green - a także rozbudowany tor do minigolfa, składający się z 18 stacji.

Golf adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Golf, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Golf.
Ceny biletów / cennik wejść do Golf. Redakcja serwisu www.e-mikolajki.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-55 zł
    Golf cena biletu normalnego: 10-55 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Golf opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij