Park Wodny Tropikana

Park Wodny „Tropikana” stanowi wyśmienite miejsce dla amatorów aktywnego wypoczynku. Znajduje się tam kompleks basenów z licznymi zjeżdżalniami i wieloma innymi atrakcjami, których z dość oczywistych względów nie uświadczy się na mazurskich jeziorach i plażach.

Do dyspozycji gości są basen sportowy (długość 25 m, szerokość 12 m, głębokość od 1,6 m do 2,5 m), basen rekreacyjny z falą (20 m/10 m/1,6 m), basen z hydromasażem wodno-powietrznym, basen szkolny, brodzik dla dzieci, 3 tory zjeżdżalni o łącznej długości ok. 700 m, młynek wodny, basen-rzeka z dość silnymi prądami czy taras słoneczny z leżakami.

W Parku Wodnym Tropikana chętni mogą też skorzystać z wanien jacuzzi (borowinowych, magnezowo-wapniowych, ługowych), saun (parowej, suchej oraz śnieżno-lodowej) a także jaskini solnej.

Dodaj opinię

Opłaty w Parku Wodnym Tropikana - jedno wejście 90 minut:

 • bilety normalne - 30 zł
 • bilety ulgowe (dzieci do 14. roku życia) - 15 zł
 • dzieci do 4. r.ż. - wstęp bezpłatny
 • dopłata za każde rozpoczęte 30 minut ponad standardowy limit czasu - + 5 zł 
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Całoroczna pływalnia hotelowa, otwarta dla wszystkich chętnych. Kompleks tworzy 7 zróżnicowanych basenów i szereg przyległych atrakcji. Jest 25-metrowa niecka sportowa, jest część rekreacyjna z wieloma przyjemnymi w użytkowaniu urządzeniami, są baseny zewnętrzne, jest dziecięcy brodzik. W Tropikanie nie brakuje wszelkiego rodzaju saun, jacuzzi czy zjeżdżalni.

Park Wodny Tropikana adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Wodny Tropikana, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Wodny Tropikana.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Park Wodny Tropikana. Redakcja serwisu www.e-mikolajki.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 15 zł
  Park Wodny Tropikana cena biletu ulgowego: 15 zł
 • 30 zł
  Park Wodny Tropikana cena biletu normalnego: 30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Wodny Tropikana opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij