Port Żeglugi Mazurskiej

Miejscowy Port Żeglugi Mazurskiej w czasie wakacji, jest jednym z najchętniej obleganych miejsc. Któż bowiem, zwłaszcza gdy nie jest żeglarzem, a na samotny spływ kajakiem nie ma odwagi, nie chciałby przemierzyć wodnych „autostrad” Mazur?

Z portu od kwietnia do końca października wypływają statki wycieczkowe m.in. do Rucianego-Nidy, Węgorzewa, Rydzewa, Giżycka. Rejsy trwają od jednej do trzech i pół godziny i można w ich czasie przepłynąć przez najpiękniejsze mazurskie jeziora, jak choćby Śniardwy, Bełdany, Tałty, Niegocin, Kisajno, Mamry chowając pod powieki niezapomniane widoki.

Bywa, że na statkach urządzane są bankiety, konferencje, dancingi a nawet przyjęcia weselne, zyskujące przez to niezwykłą oprawę.

Dodaj opinię

Klimatyczna, spokojna przystań pomiędzy jeziorami Mikołajskim oraz Tałtami. Sezon rejsów turystycznych w Mikołajkach zwyczajowo trwa od początku kwietnia do końca października. Wybór kierunków i wariantów wycieczki - m.in. Giżycko, Ruciane-Nida, Rydzewo, po wodach Śniardw i wiele, wiele innych - stwarza gościom mazurskiego kurortu mnóstwo wspaniałych opcji.

Warto sfilmować Port Żeglugi Mazurskiej, zająć się tym może firma KM Studio filmowanie wesel Wrocław

Port Żeglugi Mazurskiej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Port Żeglugi Mazurskiej, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Port Żeglugi Mazurskiej.
Ceny biletów / cennik wejść do Port Żeglugi Mazurskiej. Redakcja serwisu www.e-mikolajki.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-80 zł
    Port Żeglugi Mazurskiej cena biletu ulgowego: 20-80 zł
  • 30-110 zł
    Port Żeglugi Mazurskiej cena biletu normalnego: 30-110 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Port Żeglugi Mazurskiej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij