Stadnina Koni Klonek

Osoby chętne pojeździć na koniach mogą wybrać się z Mikołajek do wsi Zełwągi oddalonej 6 km na zachód od miasta. Znajduje się tam stadnina koni, w której prowadzone są zajęcia jazdy konnej dla początkujących, dzieci i dorosłych, organizowane są obozy jeździeckie, jedno lub kilkudniowe rajdy konne dla zaawansowanych oraz przejażdżki bryczką.

Stanina koni "Klonek" usytuowana jest na przy Mazurskim Parku Krajobrazowym, zajmującym około połowę pięknej Puszczy Piskiej. W bliskiej odległości znajduje się Nadleśnictwo Strzałowo a w nim liczne rezerwaty fauny i flory mazurskiej, ostoje zwierzyny oraz jezioro Majcz Wielki - jeden z najczystszych akwenów wodnych w całym regionie.

Dodaj opinię

Ośrodek jeździecki, położony niezwykle urokliwie na skraju lasów Puszczy Piskiej. Dysponuje rozległą ofertą dla miłośników koni i sportowej hippiki - tematyczne obozy, lekcje jazdy w siodle na różnych stopniach zaawansowania, wycieczki bryczkami czy długie wyprawy. W stadninie mieszkają konie pełnej krwi angielskiej, huculskie, czystej krwi arabskiej i kuce.

Stadnina Koni Klonek adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Klonek, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Klonek.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Klonek opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij