Stok GołębiewSKI

Niby Mazury kojarzę się z terenami płaskimi jak stół, a tymczasem powstają tutaj całkiem nowoczesne ośrodki narciarskie. Tak jak w Mikołajkach, gdzie przy jednym z hoteli znanej sieci usypano sztuczne wzniesienie i wybudowano wyciąg narciarski wraz z całą infrastrukturą.

Rzecz jasna stok GołębiewSKI nie zrobi wielkiego wrażenia na zaprawionych w bojach miłośnikach białego szaleństwa, którzy na nie jednej już górze deski połamali. Trasa jest szeroka i łagodna, w sam do nauki jazdy na nartach / snowboardzie bądź rekreacyjnego szusowania, połączonego z podziwianiem okolicznych jezior i innych, pięknych krajobrazów.

GołębiewSKI z Mikołajek dysponuje kolejką krzesełkową z czeroosobowymi kanapami, kursującymi wzdłuż 700-metrowego stoku. W ramach tej kameralnej stacji narciarskiej funkcjonują również wypożyczalnia sprzętu, system sztucznego naśnieżania całej trasy oraz bar z podstawowym asortymentem.

Warto dodać, że obok stoku narciarskiego funkcjonują karuzela pontonowa, wyciąg taśmowy dla dzieci (przede wszystkim, aczkolwiek nie tylko) z sankami oraz tor pontonowy. I te atrakcje na pontonach funkcjonują przez cały rok, a to za sprawą specjalnej, sztucznej nawierzchni.

Oczywiście goście hotelu mogą liczyć na znaczne zniżki.

Dodaj opinię

Na stoku GołębiewSKI obowiązuje system punktowy: 1 pkt. za 1 zł ; pojedynczy zakup to minimum 25 punktów.

Cennik pojedynczych przejazdów na wyciągu (goście hotelowi - goście z zewnątrz):

  • w godzinach 10:00-11:00 oraz 17:00-20:00 - 4-6 pkt.
  • w godzinach 11:00-17:00 - 5-8 pkt.

Cennik 30 minut korzystania z wyciągu taśmowego, saneczek i atrakcji pontonowych:

  • w godzinach 10:00-11:00 oraz 17:00-20:00 - 4-6 pkt.
  • w godzinach 11:00-17:00 - 5-8 pkt.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok GołębiewSKI adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok GołębiewSKI, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok GołębiewSKI.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok GołębiewSKI. Redakcja serwisu www.e-mikolajki.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 25 zł
    Stok GołębiewSKI cena biletu normalnego: od 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok GołębiewSKI opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij