Trasy Rowerowe

Żeby na nim jeździć, nie trzeba chodzić na specjalistyczne kursy, nie trzeba wykupywać licencji, nie trzeba go tankować, nie hałasuje, nie brudzi a jedzie. W dodatku używanie go wyraźnie wpływa na poprawę kondycji fizycznej. Nie ma to jak rower.

W okolicy Mikołajek przechodzą dwie oficjalne trasy rowerowe, które w razie potrzeby można oczywiście skrócić albo zawracając tą samą drogą do miasteczka, albo z mapą w ręku wybierając inny, lecz równie krótki wariant powrotu, albo przemierzyć je nie w jeden, lecz kilka dni.

Szlak nazywany „Wielką pętlą Śniardw” mierzy sobie 85 km i biegnie z Mikołajek przez Wierzbę, Wejsuny, Niedźwiedzi Róg, Karwik, Jedlin, Zdory, Kwik, Nowe Guty, Okartowo, Suchy Róg, Dziubiele, Łuknajno. Drugi „Tropami Galindów ma długość 60 km i prowadzi z miasteczka przez Iznotę, Kadzidłowo, Krutyń, Rezerwat Zakręt, Wojnowo, Uktę, Bobrówko.

Rower można w mieście wypożyczyć pod adresami (ul. 3 Maja 13, ul. Kościuszki 37, ul. Leśna 2, ul. Warszawska 30a).

Dodaj opinię
Trasy Rowerowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasy Rowerowe, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasy Rowerowe.
  • 11-730 Mikołajki
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasy Rowerowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij