WakePark Giżycko

Narty wodne oraz wakeboarding to niezwykle ekscytujące, ale też ekstremalnie trudne sporty. A przynajmniej tak się wydaje na pierwszy rzut oka. Jednak zdaniem zapalonych pasjonatów tych dyscyplin, wystarczy 15-minutowa sesja na specjalistycznym wyciągu, by załapać niezbędne podstawy. Podobno wystarczy parę lekcji pod okiem fachowców i już bez poważnych obaw można dać się pociągnąć za motorówką.

Gdzieś jednak trzeba bezpiecznie postawić pierwsze kroki. Doskonałe miejsce do nauki mieści się na jeziorze Popówka Mała, nieopodal słynnej Twierdzy Boyen. WakePark Giżycko dysponuje dwoma wyciągami dwusłupowymi, o długości 230 i 180 metrów. Obok każdej z lin ustawiono po parę przeszkód, na których można poćwiczyć podstawowe manewry oraz pierwsze triki. W końcu nic nie daje tyle radochy, co wykonanie efektownej ewolucji.

Na miejscu każdy chętny dostaje niezbędny sprzęt i zabezpieczenia. Spróbować wakeboardingu mogą nawet małe dzieci. Po treningu można się zrelaksować na plaży: czekają m.in. trampolina, bar, muzyka i boisko do siatkówki.

Powstanie WakeParku Giżycko było inicjatywą władz miasta oraz Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

Dodaj opinię

Korzystanie z WakeParku:

  • indywidualnie (1 z 4 miejsc na wodzie) - pon.-czw. 40 zł/h, pt.-ndz. 150 zł/h
  • cały obiekt na wyłączność - pon.-czw. 50 zł/h, pt.-ndz. 180 zł/h

Karnety indywidualne, obowiązujące od poniedziałku do czwartku przez cały dzień, a od piątku do niedzieli do 12:00:

  • 5 sesji 1h - 175 zł
  • 10 sesji 1h - 350 zł

Dodatki:

  • deska na przeszkody - 10 zł/h
  • kamerka - 15 zł/h
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Miejsce stworzone do tego, aby pod okiem pasjonatów ekstremalnych sportów wodnych potrenować wakeboarding i narciarstwo wodne. Na kameralnym jeziorku Popówka Mała pracują dwa specjalistyczne wyciągi dwusłupowe, o długości 230 i 180 m. Są też przeszkody do ćwiczenia trików. Niezbędny sprzęt dostępny jest na miejscu - również akcesoria dla małych dzieci.

WakePark Giżycko adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do WakePark Giżycko, zobacz gdzie w Mikołajkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem WakePark Giżycko.
Ceny biletów / cennik wejść do WakePark Giżycko. Redakcja serwisu www.e-mikolajki.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 40 zł
    WakePark Giżycko cena biletu normalnego: od 40 zł
  • Grupowy od 90 zł/gr.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: WakePark Giżycko opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij