Zimą w Mikołajkach też jest ładnie! Po zamrożonym jeziorze dreptają ptaki i łabędzie, mniej tłoczne uliczki pozwalają na spokojne zwiedzanie miejscowości. Restauracje przygotowane na zimowych gości zachęcają grzańcem, gorącą czekoladą i pysznymi zupami. Gdzie jak nie tu można zjeść pyszną zupę rybną! A okoń "spod lodu" (czyli świeży, wyłowiony z zamarzniętego jeziora) jest przepyszny!

Niedaleko Mikołajek, w odległości kilkunastu kilometrów znajduje się stok narciarski "Góra Czterech Wiatrów"! :) Idealna dla początkujących miłośników zimowych sportów, ale i zaprawieni narciarze czy snowboardziści nie pożałują przyjazdu :)

W Mikołajkach i w jej okolicy wiele atrakcji jest otwartych przez cały rok, więc na pewno nie można narzekać na nudę. W styczniu organizowane są zawody Winter Open w Nowych Gutach, co jest nie lada gratką dla miłośników motoryzacji.

Dodatkowo w Mikołajkach znajduje się duży kompleks basenowy (Hotel Gołębiewski) oraz całoroczne lodowisko w tym samym obiekcie :)

Kluby i dyskoteki pozwolą Wam zabawić się, kiedy spacerów i atrakcji będzie Wam dość :)

Natomiast po pełnym atrakcji dniu przytulne noclegi w Mikołajkach pozwolą Wam na spokojny sen. Tutaj naprawdę dba się o Klienta. Noclegi Mikołajki mają na naprawdę wysokim poziomie.

Więc jeśli szukacie przytulnego, spokojnego, pięknego i urokliwego miejsca w centrum Mazur, to tylko Mikołajki! :)

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij